Перейти до вмісту

Вечори для закоханих

Вечори для закоханих – прекрасна можливість розпізнати своє покликання, поглибити свої стосунки, а, можливо, і прийняти рішення на майбутнє. У Вечорах можуть брати участь пари закоханих незалежно від конфесійної приналежності.

Вечори для закоханих – це 9 зустрічей тривалістю 2-2,5 години, які проводяться раз на тиждень, з обов’язковою участю обидвох закоханих. Вечори проводяться подружньою парою і священиком або сестрою, аніматорами спільноти Подружні зустрічі.

Кожний Вечір – це праця і спілкування двох закоханих. Їй передують свідоцтва подружніх пар і духовних осіб.

Учасники – у своїх парах – мають можливість глибше пізнати себе, розібратися у своїх очікуваннях, визначитися із загальною системою цінностей у житті, вчаться, як вирішувати проблеми і як будувати гармонію своїх стосунків. Учасники намагаються зрозуміти, в чому суть таємниці таїнства шлюбу, відкривають місце віри у своєму житті, знайомляться із вченням Церкви про шлюб та сім’ю.

Вечори для закоханих призначені як для пар, які збираються одружитись, так і для пар, які зустрічаються один з одним без певної дати весілля, але, можливо, вже задумуються про шлюб. У програмі Вечорів також можуть брати участь пари закоханих, які ще не думали про одруження, але хочуть поглибити свої знання про шлюб та сім’ю.

Створення сім’ї – відповідальний процес, пов’язаний з прийняттям серйозних рішень на все життя. Програма Вечорів для закоханих пропонує:

  • діалог – як спосіб взаємного пізнання як під час зустрічей один з одним у період заручин, так і протягом можливого майбутнього подружнього життя,
  • краще пізнання рис, очікувань, планів, поглядів, життєвих установок людей, з якими планують пов’язати своє життя,
  • глибше розуміння значення таємниці таїнства шлюбу і слів шлюбної присяги,
  • перевірку серйозності планів на спільне життя.

Результатом Вечорів для закоханих є сильні сім’ї, де панує любов і злагода, де подружжя прислухаються один до одного, діляться собою, розуміють свою другу половину і готові прощати.

записатися на Вечори для закоханих