лютого 5, 2018

Медіа про нас

Глава УГКЦ на зустрічі зі спільнотою Подружні зустрічі: «Людство сиротіє»

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зустрівся з аніматори спільноти «Подружні зустрічі», яка 22-24 березня 2019 року проводить свої ювілейні 20-літні поглиблені реколекції.

Глава і Отець УГКЦ привітав рух «Подружні зустрічі» з початком Національного з’їзду його аніматорів (сайт http://news.ugcc.ua)

Наші родини потребують добре вишколених професіоналів, які, маючи вже свій позитивний досвід родинного життя, можуть допомогти їм перейти кризи та випробування. Гасло, яке обрали для з’їзду аніматорів руху «Подружні зустрічі» УГКЦ, – «Будьте мужні! Не бійтеся», – є дуже глибоким і актуальним. Ці «фахівці з родинного життя» повинні мати велику довіру до Господа Бога, який кличе їх бути свідками Божої волі для всіх, хто, отримавши благословення в Таїнстві Подружжя, прагне жити святим і праведним життям.

Радіо-передача “Територія любові. Подружні зустрічі” (ТРК “Карпати”)

Івано-франківське подружжя Олега і Світлани Карпових вільний час присвячують діяльності в осередку Міжнародного руху “Подружні зустрічі”, який допомагає сім’ям відновити свої стосунки та заново відкрити взаємну любов.

“Подружні зустрічі” — щасливі сім’ї існують  (сайт http://credo.pro, серпень 2016 р.)

В Україні, у м. Яремче, протягом минулого тижня відбувався міжнародний конгрес національних лідерів Руху “Подружні зустрічі”, у якому взяли участь керівники спільнот із Польщі, України (римо- та греко-католики), Німеччини, Литви, Латвії, Молдови та Білорусі.

Лідери руху “Подружні зустрічі” розповіли семінаристам та їхнім майбутнім дружинам про особливості життя у подружжі (сайт http://catholicnews.org.ua)

Господь зближує чоловіка і жінку так, щоби вони вчилися один в одного мудрості і терпіння і привели один одного до Cпасіння. Про це заявили лідери всеукраїнського руху “Подружні зустрічі” Віра і Зеник Кузимків, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах.

Коментувати не дозволено.