Перейти до вмісту

Медіа про нас

20 жовтня з Архиєрейської Літургії та благословення від Архиєпископа та Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря розпочався з’їзд лідерів спільноти «Подружні Зустрічі УГКЦ».

  • Добра розмова з Наталею і Віктором Шоп’яками про програму Вечори для закоханих від спільноти Подружні зустрічі

Цей вертеп об’єднаний родинним теплом, взаємопідтримкою і братерством. Учасники не просто вміло грають ролі, а натхненно проживають їх! За час Різдва представники Тернопільського осередку спільноти «Подружні зустрічі» здійснили постановку вертепу в кількох храмах міста, повеселили й спонукали до призадуми чимало вірян. І самі, зізнаються, теж наповнилися радістю!

“Наші зустрічі мотивують переосмислити подружжя, надати йому свіжості, пригадавши тайну вінчання. Дозволяють краще осмислити один одного. Головна концепція нашого курсу – діалог”.

  • Сім’я і Церква. Михайло і Оксана Калюси
  • Сім’я і Церква. Петро і Оксана Галуги
  • Свідоцтво родини Андрія і Марти Свистунів

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав зустрівся з аніматори спільноти «Подружні зустрічі», яка 22-24 березня 2019 року проводить свої ювілейні 20-літні поглиблені реколекції.

Наші родини потребують добре вишколених професіоналів, які, маючи вже свій позитивний досвід родинного життя, можуть допомогти їм перейти кризи та випробування. Гасло, яке обрали для з’їзду аніматорів руху «Подружні зустрічі» УГКЦ, – «Будьте мужні! Не бійтеся», – є дуже глибоким і актуальним. Ці «фахівці з родинного життя» повинні мати велику довіру до Господа Бога, який кличе їх бути свідками Божої волі для всіх, хто, отримавши благословення в Таїнстві Подружжя, прагне жити святим і праведним життям.

Івано-франківське подружжя Олега і Світлани Карпових вільний час присвячують діяльності в осередку Міжнародного руху “Подружні зустрічі”, який допомагає сім’ям відновити свої стосунки та заново відкрити взаємну любов.

В Україні, у м. Яремче, протягом минулого тижня відбувався міжнародний конгрес національних лідерів Руху “Подружні зустрічі”, у якому взяли участь керівники спільнот із Польщі, України (римо- та греко-католики), Німеччини, Литви, Латвії, Молдови та Білорусі.

Господь зближує чоловіка і жінку так, щоби вони вчилися один в одного мудрості і терпіння і привели один одного до Cпасіння. Про це заявили лідери всеукраїнського руху “Подружні зустрічі” Віра і Зеник Кузимків, виступаючи під час VI практичного спецкурсу з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання, який ПМВ проводить у Брюховичах.