Перейти до вмісту

Основні реколекції – Ретрит для подружніх пар

Основною формою діяльності спільноти Подружні зустрічі є триденний ретрит –  спілкування в подружньому діалозі, що має характер закритих реколекцій.

Реколекції (лат. recolligere — наново збирати) — це кількаденний період, посвячений духовній віднові через молитву, конференції і сповідь.

Церква пропонує робити час від часу реколекції — перегляд своєї “колекції думок”, переглянути, чого у душі забагато, а чого, можливо, не вистачає; може, щось треба придбати, а чимось, можливо, поділитися. (матеріал з Вікіпедії) 

Отже, слово реколекції походить від латинського recolligere і означає відновлення. Церква здавна пропонує такі духовні вправи, які сприяють духовному відновленню. Проводяться реколекції, наприклад, для молоді, для лікарів, для батьків дітей з особливими потребами. Так само для подружжя дуже важливо час від часу переглянути свою “колекцію” почуттів, думок, стосунків.

Реколекції або ретрит спільноти Подружні зустрічі проводяться  кілька разів на рік, у вихідні дні. Кожний осередок руху проводить ретрит для подружніх пар свого регіону.

Учасниками можуть стати всі бажаючі, є лише дві умови – це має бути чоловік і дружина, не лише один із подружжя, і вони повинні пройти програму ретриту повністю, від вечора п’ятниці до обіду неділі. Сімейний стаж значення не має.

Зазвичай, на ретриті кількість місць є обмеженою, тому практикується попередній запис.

Реколекції проводяться у формі діалогу, який, з одного боку, дозволить чоловікові і дружині глибше пізнати один одного, з іншого – допоможе знайти шляхи подолання конфліктів у подружжі.

записатись на Основні реколекції - Ретрит для подружніх пар

 

Залишити відповідь