Перейти до вмісту

Ретрит для подружніх пар – Реколекції для подружжя | Київ

Ретрит для подружніх пар - Реколекції для подружжя | Київ

Що таке ретрит для подружніх пар або, іншими словами, реколекції для подружжя? Кожна людина прагне бути щасливою у всіх сферах життя. Особливо важливою складовою життя є сім’я, подружжя. Молоді люди прагнуть бути разом, бо переживають щастя поряд одне з одним. Вони справді щасливі, закохані , зворушені, зачаровані одне одним. Прекрасні почуття переживають люди в часі одруження, вони ніби знаходять невидиму невичерпну енергію радості. Чомусь так побудоване життя, що одразу після одруження люди наче забуваються, що подружнє життя тільки починається, що праця над стосунками тільки починається, досягнення тільки попереду. Зокрема, ретрит для подружніх пар та реколекції для подружжя можуть стати важливими кроками у зміцненні зв’язків.

У часі війни сім’ї проходять особливі випробування, переживають складні умови, перевіряються на стійкість, вірність, відданість. Ми бачимо багато сімей, які далеко одне від одного, бачимо як труднощі сьогодення обмежують спілкування в сім’ї, викликають депресію, нерозуміння, відсутність перспективи розвитку. Зіпсовані стосунки та розлучення стають основними викликами, які зустрічаємо в житті. Духовні вправи, порозуміння в сім’ї, християнська психологія сім’ї дають можливість подолати труднощі, зміцнити стосунки, віднайти сімейні цінності, відродити сім’ю.

Чи є таке місце, де можна було б відновити стосунки між чоловіком і дружиною? Де отримати ковток свіжого повітря для сімейних стосунків? Чи можливо отримати увагу чоловіка, бути почутим дружиною, знайти вирішення питань, про які важко говорити? Як давно ми проводили разом час: тільки ти і я?

Враження і ділення учасників ретриту для подружніх пар:

  • Володимир: “Безмежно вдячні Богові, що ми опинилися тут і пізнали один одного… Три дні дуже багато змінили і будуть змінювати в нашому житті. Дякую Богу за все!!!”
  • Христина: “Щиро, від усього серця, дякуємо Господу, отцю Миколі і всім аніматорам за все те, що ми тут пережили!!! Я впевнена, що ми з чоловіком будемо з великою вдячністю згадувати цю зустріч. Дякуємо Вам!!!”
  • Віктор: “Ми пережили дуже приємні емоції, відновилися, згадали, які ми були і є закохані”.
  • Наталя: “На цих реколекціях ми змогли відкритися одне для одного, переосмислити наші відносини, зробити постанови для подальшого нашого життя, щоб стати сім’єю, наповненою любов’ю, миром, Божим благословенням”.
  • Владислав: “Я щиро вдячний Господу Богу і Матері Божій, Пречистій Діві Марії, за чудесним чином подану мені нагоду побувати тут, на реколекціях спільноти Подружні Зустрічі. Ми з дружиною не могли навіть уявити, що за такий короткий проміжок часу можна так кардинально змінитися”.
  • Ліля: “… Надзвичайно сподобалося. Але три дні минули. Треба їхати додому… Прикро… Шкода… Але ми їдемо продовжувати змінюватися вдома”.

Запрошуємо пари з Київщини, усіх куточків України реєструватись на ретрит для подружніх пар за цим посиланням.

Віримо, що після завершення програми ваші взаємні почуття зможуть засяяти новими яскравими приємними барвами!

Бронювання

Бронювання

3 000.00

Інформація про реєстрацію

Всього зарезервовано

1
x Бронювання для подружжя
3 000.00
Загальна Ціна
3 000.00