Перейти до вмісту

Поглиблені реколекції для аніматорів та учасників спільноти Подружні зустрічі в Тернополі

«Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас.» Мт 11, 28

6-8 жовтня у Марійському духовному центрі, Зарваниці, відбулись поглиблені реколекції для аніматорів та учасників Малих груп спільноти Подружні зустрічі «В діалозі з Господом Богом», які вперше організував і провів Тернопільський осередок.

Реколекції відбулись за поглибленою програмою, яку розробили засновники спільноти Єжи та Іренка Ґжибовські у 2014 році. Переклад матеріалів з польської здійснило подружжя аніматорів Андрій та Марта Свистуни. Всю підготовчу та організаційну частину взяло на себе правління Тернопільського осередку, ведуча пара подружжя Вояк Дмитро та Ольга. В реколекціях взяло участь 11 пар аніматорів Тернопільського осередку, 14 пар учасників Малих груп та 2 священничих подружжя- аніматорів
спільноти.

Програма реколекцій включає 9 зустрічей, які крок за кроком готують до глибокого діалогу з Богом.

«Кожна зустріч завжди Таїнство» Владика Венедикт (Алексійчук).

Особисті роздуми, рефлексія і діалог в подружжі, робота в малих групах, приватна та спільна молитва, підготовка до Таїнства Євхаристії, щоденна участь в Божественній Літургії, насичена духовна програма, розважання над цитатами зі Святого Письма, глибокі науки священиків, – духовно наповнили ці реколекції.

Щоб зустрітись з Богом і пережити реколекції у повноті, учасники залишили місто і буденні справи, «вимкнули» звуки світу і прибули до Зарваниці, відпустового місця, де зупиняється час, а серце наповнюється миром, Божою благодаттю і спокоєм.
Праця в малих групах, щирі свідчення учасників, неформальне спілкування творили неповторну атмосферу спільноти. Кожен отримав те, що шукав і почув те, що хотів почути.

«Будьте виконавцями слова, а не лише слухачами, самі себе обманюючи.» Як.1,22 – одна із заключних цитат, над якою ми розважали.

Господь перемінює воду наших обмежень у вино можливостей. Наповнені радістю, світлом і миром, ми повернулись додому, готові ділитися тим духовним скарбом, що отримали.

Дякуємо Богу та Збройним силам України, які тримають захист, молімось за них!

Ігор та Софія Гусаки, лідери Тернопільського осередку