Перейти до вмісту

Міжнародний майстер-клас у Вільнюсі

18-20 травня 2018 року у Вільнюсі в реколекційному домі Trinapolis відбувся міжнародний майстер-клас для аніматорів спільноти Подружні зустрічі. На ньому зібрались понад 30 пар звідусіль: Україна, Польща, Латвія, Литва, Білорусія, Росія. Темою навчання була праця з малими подружніми групами, які утворюються з числа подружніх пар, що перейшли основні реколекції.

Дуже пізнавальнмм був досвід аніматорів, які супроводжують малі групи і понад 9 років, так і тих, хто робить це менше року… Подружжя в нашій спільноті вибирає діалог – це не є найпростішим шляхом до духовності, бо вимагає зусиль, праці, розуміння, слухання, відкритості, довіри… А, найголовніше, постійного тренування. Прозвучало порівняння малої групи з курсами вивчання іноземної мови – тільки в середовищі іноземців, практикуючи, можна здобути нові навики. І результатом праці малої групи є подружні пари, які набули навик ведення діалогу за принципами спільноти: більше слухати, а ніж говорити; більше ділитись, а не сперечатись; більше розуміти, а не оцінювати… А, найголовніше, прощати… А також нові аніматори, з якими починається розвиток спільноти на якісному новому рівні…

Майстер-клас організували члени міжнародного правління спільноти на чолі із засновниками Єжи та Іреною Гжибовськими. Спільнота Подружніх зустрічай – це різні темпераменти, різні потреби, різні почуття, але однакові цінності. І найголовніше з того, що було почуто: наша спільнота – об’єднання не ангелів, а тих, хто хоче ними стати… Окриленими, збагаченими новими знаннями повернулась до України команда аніматорів Подружніх Зустрічей УГКЦ. Побачимось на малій групі!

Залишити відповідь