Перейти до вмісту

Привітання спільноти Подружні Зустрічі з 25-річчям від Блаженнішого Святослава

21 квітня 2024 р.Б. після Літургії в Патріаршому Соборі у Києві, в якій чисельно взяли участь представники нашої спільноти, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав нашу спільноту з 25-річчям.

Дуже дякую усім вам за спільну молитву. Дякую всім тим, які лучилися сьогодні з нами в цій молитві при помочі живої трансляції нашого Живого ТБ. Але сьогодні ми маємо особливий привілей. Ми вітаємо сьогодні в Патріаршому Соборі тут у Києві членкинь і членів особливого руху.

Мабуть, ми всі усвідомлюємо, що ця жорстока безбожна війна глибоко ранила в саме серце нашого суспільства. А тим серцем, тою базовою клітиною нашого народу є українська родина, є сім’я. Тому в тих пріоритетах душпастирства наша Церква визначила, що нашим обов’язком є особливо дбати в тих драматичних обставинах про українську сім’ю. Сім’ю як нерозривний плідний вірний союз між чоловіком і жінкою.

І ми тішимось, що в нашій Церкві є різні просімейні рухи, які, властиво, є найбільш ефективним способом для нашої Церкви огорнути своєю увагою, любов’ю зранену українську родину сьогодення. І сьогодні ми вітаємо один із таких особливих рухів – міжнародний Рух Подружні зустрічі. Який цього року святкує свій срібний ювілей служіння у нашій Церкві. Перших 25 років! Скільки Божих ласк, скільки виявів слави Господньої служінню українській родині через той Рух ми бачили упродовж тих 25 років.

Я сьогодні вітаю усіх отців-духівників цього нашого Руху. Всіх учасників Руху, які приїхали сьогодні на свої зустрічі до Києва до нашого Патріаршого Собору. Сьогодні перед обличчям цілої нашої Церкви, яка зараз нас чує, хочу заявити свою повну підтримку цьому Рухові і вдячність за вашу працю.

Ви знаєте, особливо тут у нас на теренах Київської Архиєпархії ми бачимо, що ті парафії, де є цей Рух Подружніх Зустрічей, та парафія оживає, стає справді живою, росте, розвивається. Там, де християнська родина чує себе огорнутою, там в житті церкви беруть участь і тати, і мами, і їхні діти – вся родина стає осередком місійної діяльності нашої Церкви. Я би так собі бажав, щоби в кожній нашій парафії був подібний рух.

А сьогодні ми просимо: Господи, благослови ті добрі християнські родини, сім’ї, які в Русі Подружніх Зустрічей опікуються іншими родинами – тими, хто переживає свої складнощі, свої труднощі. Боже, зціли наш український народ через зцілення християнської родини.

Нехай вам тут присутнім і усім учасникам і учасницям Руху Подружні Зустрічі Господь щедро благословить, хай дарує вам багато ще добрих нових членів цього Руху, ще не один плідний рік служіння у нашій Церкві для добра нашого народу на многая і благая літа!