Перейти до вмісту

Реколекції Чортківського осередку

23-25.03.2018 року відбулися реколекції спільноти «Подружні  зустрічі» Чортківського осередку  в Марійському Центрі с. Зарваниця. Духівниками були о. Іван Микитюк та о. Микола Медюх, який завжди по-батьківськи радо приймає нас тут на святому місці.  Також у реколекціях брали участь сестра Марцеліна та отець-капелан Павло Вандяк зі своєю дружиною Наталією.   Аніматорами  з Чортківського осередку були: Ярослав і Тетяна Коберніцькі, Руслан і Галина Воробель, Руслан і Тетяна Андрухів та аніматори Тернопільського осередку   Ігор та Ольга Вавриковичі, які радо погодилися нам допомогти.

Тематика реколекцій звісно  є складена заздалегідь згідно плану, але головним реколектантом завжди є сам Господь і під покровом Зарваницької Матінки Божої такі зібрання завжди проходять по особливому. Потрібно  було тільки відгукнутися на запрошення і прийти на гостину, яку приготовив сам  Господь в «апартаментах» Своєї Матінки та напитися води живої з чудотворного джерела і чудо себе не заставило чекати.

Ми приїхали з Зарваниці окрилені почуттями і з непереборним бажанням поділитися з усіма цим відчуттям любові, миру, душевної рівноваги. Знаєте, кажуть: цінуй життя, – та не живи ціною, люби усіх, – та не чекай від них любові, роби добро, – і Бог тебе побачить, молись в хвилини, – коли гірко плачеш. Сім’я – це та цеглина, якою Господь творить суспільство, і щасливим може бути лише те суспільство, яке має здорові християнські родини. Для цього і існують подружні зустрічі.

Запрошуємо усіх бажаючих на спільноту «Подружні зустрічі», – прийдіть і скуштуйте, який добрий Господь та переконайтесь, що Рай на землі таки можливий.

Залишити відповідь