Перейти до вмісту

У Києві пройшли Зустрічі для закоханих від спільноти Подружні зустрічі

14-15 грудня у Києві пройшла програма Зустрічі для закоханих за методикою спільноти Подружні зустрічі. Ця програма вже є випробуваною понад 20 років в католицьких країнах Польщі, Латвії, Литві, Білорусії. І ось уже втретє відбувається в київському осередку нашої спільноти.

Особливістю цієї програми є те, що вона не лише для наречених, які вже прийняли рішення про майбутній шлюб, але також і для людей, які лише зустрічаються і ще приглядаються один до одного…

Протягом 9 зустрічей досвідчені подружні пари (зі стажем у шлюбі від 9 до 33 років), а також духовні особи піднімали різні важливі для подружжя теми, а пари мали можливість обговорити їх між собою.

На останній зустрічі наші учасники ділились тим, що їм найбільше припало до душі або було найбільше пізнавальним на програмі. Дуже важливі теми діалогу, вміння ділитись своїми почуттями, відмежовувати їх від оцінок та докорів, тема Люблю – не люблю говорити, Кризи і міцність подружжя – зокрема, про стосунки з батьками після шлюбу…

Дуже радісно було почути, що пари заново відкрили один одного з приємних сторін. А також, що їм важливо було собі пригадати, що в житті все має бути з любов’ю і з любов’ю до Бога.

В підготовці та проведенні цього заходу брали участь сім подружніх пар аніматорів та троє духовних осіб. Тому сердечно хочеться подякувати усім причетним: Петрові та Оксані Галугам, Андрію та Марті Свистунам, Віктору і Наталі Шоп’якам, Богдану та Оксані Сенчукам, Ігору та Любі Заболотним, Михайлові та Оксані Калюсам, Андрію та Оксані Смальчукам, а також сестрам Христофорі та Єротеї СНДМ, отцю Олексію Генику. На початку заходу ми почувались трохи пригніченими тим, що частина пар відмовились від участі через більш пріоритетні задачі. Але найкращим бальзамом та окриленням для нас стали слова однієї з учасниць: «Дуже приємно, що ви проводите цей захід всього для чотирьох пар – ми почуваємось дуже значимими!..»

Програма завершилась спільною Літургією в церкві Св.Миколая на Аскольдовій могилі, після якої всі учасники одержали сертифікати проходження програми та маленькі приємні подаруночки.

Подія минула – почуття живуть. Маємо надію, що приємні.

Залишити відповідь