Перейти до вмісту

Вечори для закоханих 15 лютого- 25 жовтня 2022

25 жовтня ми завершили чергову програму Вечорів для закоханих від спільноти Подружні Зустрічі. Це 9 вечорів для молодих людей, які зустрічаються чи готуються до вступу в шлюб.

Зареєструвались учасники з різних куточків України та інших країн (Польща, Португалія, Німеччина). Онлайн-формат через zoom-підключення дозволяв це. Молоді пари чисельно відгукнулись, щоб пройти програму підготовки до шлюбу, ближче пізнати одне одного, задати питання, які раніше не наважувались озвучити, і одержати на них відповідь. Ведучі вечорів — це досвідчені подружні пари та богопосвячені особи зі спільноти Подружні Зустрічі з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Дрогобича.

Коли 15 лютого ми розпочинали перший вечір нашої програми, то не могли уявити, що через якийсь час не зможемо продовжувати зустрічі з учасниками. 24 лютого 2022 року через початок війни наш проект
призупинився.

За якийсь час і учасники, і ведучі почали задумуватись про відновлення програми. Адже життя продовжується, молоді пари готуються до одруження. Після опитування 20 молодих пар закоханих були готові продовжувати пізнавати одне одного в програмі вечорів. Деякі з них вже взяли шлюб. Серед учасників є пари, де хлопці в лавах ЗСУ захищають нашу країну! Захоплюємось їх мужністю і безмежно вдячні за нашу безпеку та можливість проводити зустрічі в складних умовах!

За спільним рішенням учасників і ведучих та з Божою поміччю у вересні ми відновили програму Вечорів для закоханих, яку щасливо завершили 25 жовтня!

Ось декілька відгуків учасників, якими вони поділилися після фіналу нашої програми:

  • «Зараз ми з моїм майбутнім чоловіком, на жаль, на дуже великій відстані, ми змогли обговорити такі теми, яких раніше не зачіпали, і поділитись своїми почуттями».
  • «Найбільш цінним були свідчення подружніх пар, котрі ділилися своїм подружнім досвідом щиро та відверто! Не боялися говорити на складні та відверті теми».
  • «Багато цікавої інформації щодо планування сім’ї».
  • «Цінними були історії від подружжів, а також пояснення від священників. Було приємно знати, що проблеми, які трапляються в наших відносинах є нормальними та чути поради, як їх розв’язати».
  • «Була цінна атмосфера! Ми обоє з партнером змогли опрацювати завдання і краще зрозуміти одне одного. Також почули потрібні слова від ведучих та отців і сестер».
  • «Ми відчували радість та мир».
  • «Найбільш цінним, що дала нам програма є обговорення всіх важливих аспектів подружнього життя. Для нас створили всі умови для якісного діалогу у парі, ведучі вечорів направляли нас до роздумів, коли розповідали весь матеріал на своїй практиці. А питання для обговорення грамотно покривали все необхідне для обговорення. Після проходження програми ми набагато впевненіші в своєму рішенні, по-новому відкрили одне одного, і, як пара, стали ближчими до Бога!».

Дякуємо нашим закоханим за участь у програмі вечорів і бажаємо доброї та щасливої долі у вільній та мирній Україні!

Сердечно вдячні і нашим ведучим за приділений час, працю і служіння!

Віктор і Наталя Шоп’яки, лідери київського осередку, ведуча пара ВДЗ 2022