Перейти до вмісту

Зустріч з о.Тихоном Кульбакою у Тернополі


В неділю 29 квітня 2018 р. в церкві св.свщм.Йосафата, м. Тернополя відбулась молитовна зустріч з о.Тихоном Кульбакою, священиком УГКЦ з Донецького Екзархату, християнським психологом, автором та засновником Духовно-психологічної  порадні, головою Комісії задля сприяння християнській єдності Донецького Екзархату УГКЦ та правління Спільноти  біженців з Сходу України, яку організував Тернопільський осередок спільноти “Подружні зустрічі”У зустрічі взяли участь учасники спільноти, члени їх родин, парафіяни та гості.


Зустріч розпочалася з молитви християнських родин, після чого о.Тихон ділився своїм досвідом сімейного медіатора (конфліктолога), який  багато працює з сім’ями, допомагаючи у розв’язанні конфліктів. «Близько 70%  сімей в Україні, це дисфункціональні сім’ї, у яких нездорові, «токсичні» стосунки»-наголосив отець. Далі ми дізнались характеристики здорових і нездорових стосунків і кожен зміг визначити стан своїх стосунків. Дуже цікаво було подано отцем моделі стосунків у подружжі і кожен з нас впізнавав свою модель.

А на завершення зустрічі покроково, доступно роз’яснив, як розв’язувати конфлікти у подружжі. Дав відповіді на усі запитання, які нас цікавили, і дав нам стимул до праці над собою! Щиро дякуємо о. Тихону, який знайшов час і так цікаво, інтерактивно провів зустріч! Дякуємо всім учасникам!

Залишити відповідь