Перейти до вмісту

Зимовий родинний табір спільноти Подружні Зустрічі

Зимовий родинний табір спільноти Подружні Зустрічі вже традиційно відбувався з 25.12.2019 по 02.01.2020 р.Б. в реколекційному домі редемтористів в м.Яремче. В таборі взяли участь 14 родин зі Львова, Києва та родина лідерів міжнародного правління з Латвії. З нами перебували отці редемтористи та сестра згромадження СНДМ.

Разом роздумували над принципами подружнього діалогу, ділились досвідом і почуттями, разом молилися, разом відкривали для себе лижний сезон в Буковелі, разом з Богом в спільноті зустрічали Новий рік, дивували і вражали своїми талантами, а також готувалися в подружжі і в своїх серцях зустрічати народження Спасителя.

Ось кілька вражень від учасників:

“Ми вперше відвідали зимовий табір – у нас бракує слів висловити свій захват і вдячність організаторам і найперше доброму Богу за дар такого Нового року, відчуття такої всеохоплюючої любові між нами, у сім’ях, у всіх присутніх родинах!..”

“Це вперше у нашому житті ми зустрічали Новий рік та готувалися до Різдва Христового у такій чудовій команді однодумців, де відчувається Божа присутність, а також розуміння важливості та значущості Таїнства подружжя. Сердечно дякуємо за нові та незабутні враження, приємні почуття та нові відкриття у пізнанні Божої любові через щирі свідчення її присутності у спільноті Подружні зустрічі…”

“Велике дякуємо за ще одну можливість бути з Вами, наповнюватися та ділитись. Полюбили Вас усіх ще більше!”

” Ми вже в четверте зустрічаємо Новий рік і зростаємо духовно в своєму подружжі разом з спільнотою Подружні зустрічі на зимовому таборі. Дякуємо за щирі ділення, безцінний досвід кожного подружжя та духовні орієнтири в підготовці до зустрічі в своєму серці та в подружжі народження Спасителя…”

Залишити відповідь