Перейти до вмісту

Зимовий родинний табір у Яремчі

Зимовий родинний табір спільноти Подружні зустрічі – це унікальне поєднання активного відпочинку та духовного зростання, якісного часу в колі своєї сім’ї і спілкування з численними друзями та однодумцями. 9 днів в затишному реколекційному домі ім.А.Шептицького отців-редемптористів в Яремчі. 12 родин з Києва, Львова та Івано-Франківська та дві Сестри Служебниці. Щодня програма складалась всього з кількох пунктів: Служба Божа, сніданок, катання на лижах, вечеря, подружня зустріч та вечірня програма з дітьми. Але скільки всього вмістив наш відпочинок! 6 тем на подружніх зустрічах: «Наше разом», «Наші потреби, почуття, цінності», «Любов довготерпелива», «Привабливі одне для одного», «Отче наш», «Дорога подружжя до святості»… В скільки забав ми зіграли з нашими дітьми: мафія, швидерця, double, uno, шахи, шашки, пари, вірю-не вірю… Чимало учасників вперше стали на лижі – і серед них не лише діти, а й Сестра Служебниця!… А святкування нового року зі шоу родинних талантів та різноманітними конкурсами, взагалі, було неперевершеною крапкою нашого табору!

Унікальністю родинних таборів Подружніх зустрічей є те, що вони творяться самими учасниками. І раз зимовий табір пройшов на ура!, це означає, що всі учасники були активними, дисциплінованованими, об’єднаними та відповідальними однодумцями!

Ось кілька їхніх відгуків про табір:

«Задоволення від кожного моменту. Залишила вдома всі турботи, а тут відпочила і тілом, і душею…»

«Можливість побути 9 днів зі своєю сім’єю у великій християнській спільноті. 9 днів безцінного досвіду. Духовний зріст і почуття щастя!»

«Дуже багато часу для двох, не дивлячись на трьох дітей. Приємний і корисний час для нашого подружжя вдалині від міської метушні…»

«Відчув турботу і увагу зі сторони усіх учасників табору. Тепло, затишно, зворушливо…» «Безцінний досвід інших подружніх пар. Почуття зворушення та Божої присутності…»

Залишити відповідь