Перейти до вмісту

Реколекції для подружніх пар на Київщині

«Ідіть по цілому світові та всьому проповідуйте Євангелію!»
(Мт. 16:15).

На Київщині 12-14 січня поточного року аніматорами спільноти Подружні зустрічі у приміщенні Трьохсвятительської духовної семінарії у селі Княжичі проведено реколекції для подружніх пар. До цієї ініціативи долучилися чотири пари учасників та три пари аніматорів. Духовний супровід під час вказаного заходу здійснював отець Олексій Геник.

Зустрічі між чоловіком та дружиною, які передбачені програмою реколекцій, залишили чудові спогади в подружжях. Ось лише декілька відгуків учасників:

«…Мали можливість більше пізнати одне одного, ніби ми в човні і пливемо, спілкуючись між собою. Також заглибилися в свої почуття. Формат проведення реколекцій нам підійшов. Було чудово, швидко, цінно, плідно та позитивно.»

«…Враження приємні. Багато нового відкрив у сім’ї та житті, а також як вирішувати непорозуміння. Їду з світлими почуттями та радістю»
«…Я відкрив, що почуття живуть у мені, що почуття це скарб і Бог їх мені дав, а раніше я з почуттями боровся…»

«Чудовий час. Маємо намір практикувати письмовий діалог: цінно, плідно і потужно.»

«Їду з приємними почуттями, готовий іншим подружжям пропонувати.»

«Враження приємні, багато нового відкрив в сімейному житті. Зрозумів, як їх вирішувати труднощі.»

«Їду з приємними почуттями та радістю.»

«Відчуваю вдячність до Бога за спільний змістовний час з чоловіком. Реколекції подарували відчуття сімейного середовища. Я прагнула реколекцій. Мені було непросто писати, але тепер я нарешті зрозуміла сама себе. Їду наповненя любов’ю чоловіка до мене.»

«Я хотіла потрапити на реколекції, бо мені важливо, щоб наше подружжя не з’їв побут. Це вагомий вклад в зміцнення нашого подружжя.»

«Багато людей для вирішення сімейних ситуацій йдуть до психолога, зазвичай самі, без подруга. Але й у психолога важко відкритись повністю, бо немає довіри, не все можеш сказати. На реколекціях ми самі собі психологи, самі відкриваємось перед собою, відкриваємось з задоволенням. Лікуємо себе з допомогою дії Святого Духа.»

На цьому наша праця в зміцненні та оновленні подружжя не завершується. Вона продовжується у щомісячних пореколекційних зустрічах Київського осередку спільноти Подружні зустрічі, у щоденній турботі про любов одне до одного…

Тож плекаймо у своїх сім’ях любов, будуймо родину згідно Божого задуму, щоб вона давала добрі плоди, добре насіння для все нових і нових жнив у майбутньому…