Перейти до вмісту

Зимовий родинний табір спільноти Подружні Зустрічі

Зимовий родинний табір спільноти Подружні Зустрічі вже традиційно відбувався напередодні Нового року в реколекційному домі
редемптористів в м.Яремче.

Цей час був наповнений відпочинком, якого, здається, так бракує. Хтось насолоджувався прогулянками, хтось катався на підйомниках, а хтось використовував вільний час для знайомства з регіоном та життям місцевих жителів.

Вдячні Богу за можливість відпочити в родинному таборі. Для нас – це був особливий, казковий час, де ми мали змогу переключитися від щоденної рутини, поспілкуватися та весело провести час з друзями, познайомитися з новими людьми, духовно відновитися та зрости, подіалогувати з подругом, якісно провести час з нашими дітьми.

Вечірні тематичні зустрічі проходили в дусі діалогу та відчутті радості новонародженого Христа, і нашим відносинам з один з одним та дружбі з Богом.

Нас переповнюють почуття радості, окриленості, тепла, натхнення та ентузіазму. Зустріч Нового року наповнила кожну родину теплом та познайомила з унікальними талантами, які представляли родини учасників.

Олексій та Ліля Зозуленки, організатори табору.

Ось кілька вражень від учасників:
Христос Рождається! Остання зустріч з подружніми парами відбулася для мене в дуже гарному місці. Власне, це був родинний табір Подружніх Зустрічей на закінчення Старого і початок Нового року, який проходив з 27.12-2.01 вже 2024 року, в Яремчі, а точніше в Ямно. Село розташоване між горами, а сам реколекційний центр отців редемптористів біля підніжжя лісистої гори. Відповідаючи на запрошення організаторів, я не знав, що цей час стане для мене таким особливим і незабутнім. Вечірні формаційні подружні зустрічі проходили у своєму темпі, але час, що передував цим зустрічам, був наповнений відпочинком, якого, здається, так бракує в сучасному світі. Найцікавішою, сповненою радості та непередбачуваності була зустріч Нового року. Час очікування “нульової” години ми заповнювали розвагами та іграми. Здавалося, що ще трохи і ми б пропустили цей момент, але чуйне серце організаторів не дозволило цього зробити. Я не встиг озирнутися, як була вже третя година ночі, зал був прибраний і можна було лягати спати… Ці кілька днів пролетіли дуже швидко, але вони залишили в мені слід радості, туги за наступними такими зустрічами з відпочинком… Відчуваю велику вдячність до кожної пари, кожної родини, з якою мені вдалося побути за цей час. Завдяки вам цей час був для мене унікальним та незабутнім…

о.Ян Віанней ЧБМ

Цей табір не порівняти ні з чим! В ньому було все: нові знайомства з чудовими людьми, нові знання і час для сім’ї, ігри, веселощі, багато спілкування та одночасно мир і спокій, а головне сильне відчуття присутності і близькості Бога, відчуття, що ти живеш у Бога у гостях! Ми отримали значно більше, ніж очікували: безмежно щасливих дітей, які не хотіли їхати з табору і розлучатися з новими друзями, а також багаж душевного спокою і відчуття якоїсь рівноваги. Діти вже планують наступну поїздку у табір, і ми цьому дуже раді! 🙂

Тарас та Надія Сухі

Ми потрапили в “правильні руки”. Щиро вдячні за можливість побути в таборі з чудовими приємними людьми, спілкуватися в діалозі, відчути радість свята Різдва в своєму серці, насолодитись красою карпатської природи, відпочити та духовно наповнитись.

Володимир та Оксана Гвоздик

Найпрекрасніші моменти перебування в зимовому таборі будуть зігрівати нас ще не один день. Хочемо щиро подякувати дружній спільноті Подружні зустрічі, що дала нам можливість залишити всі переживання і труднощі непростих часів, і зупинити час в реколекційному будинку отців-редемптористів м.Яремче. Тиждень духовної віднови, переосмислення життя, фізичного укріплення для тіла, позитивні емоції, смачна домашня кухня, духовні поради, батьківський супровід отців, і сестер, а найголовніше таке радісне перебування в теплому колі однодумців. Це все дає сили долати життєві, сімейні труднощі, розправляти крила і продовжувати свій шлях.  Дякуємо Богові, що попри усі перепони наша сім’я перебувала у цьому таборі.

Тарас і Мар’яна Кузь