Перейти до вмісту

Реколекції для подружніх пар в Одесі

2-4 червня 2023 року, коли вся церковна спільнота молилася декаду місійності і готувалася до приходу Святого Духа, спільнота Подружні Зустрічі УГКЦ провела основні реколекції для подружніх пар в м. Одесі в римо-католицькій парафії в костелі Святого Папи Климента. Ведучими реколекцій були подружні пари — аніматори Київського осередку Віктор та Наталія Шоп’яки, Богдан та Світлана Тернопільські, Оксана та Петро Галуги. Духівниками послужили о.Максиміліан Подвіка OCD з Гвоздави та с.Миколая Турянська, служебниця Непорочної Діви Марії. В реколекціях взяли участь чотири подружжя і с.Назарія СНДМ. Літургію служив о.Олександр Смеречинський з парафії Святого Андрія в Одесі.

Цей уїкенд наповнив серце приємними почуттями радості і щастя. Як добре бути в колі своїх друзів і ділитися почуттями з тими, кого любиш.

Ось декілька відгуків учасників реколекцій:

  • “Я не очікував таких хороших результатів. Я почав краще розуміти свою дружину. Через те, що ми почули, буде менше непорозумінь і сварок. Плануємо обговорювати те, що відчуваємо і що недоговорюємо одне одному.”
  • “Замислилась про вираження своїх почуттів, будемо продовжувати діалог і вдома, ділячись почуттями. Приємно було дізнатись, що переживає мій чоловік. По-новому подивилась на проблеми, які були між нами.”
  • “Ці зустрічі допомогли ще більше усвідомити суть діалогу. Ми подали руки одне одному на знак угоди, що хочемо змінити у стосунках, поділились своїми досягненнями і намітили плани на майбутнє. Це кардинально змінило наше життя.”
  • “Це є наші перші реколекції….Я – військовий. Думаю, що дружина була здивована. Я відкрив свою душу, почав розмовляти. Ми практично перестали розмовляти з дружиною про стосунки, про почуття, я побачив свої помилки, осудження. Є новий напрям, цілі, в кращу сторону.”

Ось так Господь діє, працює в серцях, відновлює і творить все нове. Дякую, Господи, що запалюєш новим вогнем любові, що Ти такий щедрий на свої ласки!

С. Миколая Турянська, СНДМ