Перейти до вмісту

Вечори для наречених і закоханих для семінаристів та їх наречених у Рудно

У с. Рудно поблизу Львова греко-католицька спільнота Подружні зустрічі вперше провела для семінаристів та їх наречених  молодіжні  дошлюбні конференції в формі реколекцій  Вечори для наречених і закоханих.

Початок реколекцій відбувся у п`ятницю  о 18-00 год. Почався з урочистого Молебня до святої Богородиці та продовжувався роздумуванням по навчальних темах. В суботу всіх очікував найбільш насичений графік роботи. Були розглянуті і опрацьовані дуже важливі для майбутнього подружжя  теми. В суботу з  візитацією наші реколекції відвідав ректор Духовної семінарії св.Духа Отець доктор  Ігор Бойко та віце – ректор отець доктор  Михайло Лесів. Вечірня зустріч пройшла в невимушеній дружній  відритій атмосфері з жартами, сміхом та діленням особливих моментів з життя семінаристів та їх наречених.

В неділю реколекції продовжувались роздумуванням над завершальними темами.

Підсумком реколекції було святкове недільне  Богослужінням з прекрасним співом семінаристів- випускників Львівської  Духовної семінаріїї св.Духа. Плодами наших реколекцій є свідченнях учасників, які пережили наші реколекції:

За час реколекцій ми більше відкрили одне одного і зрозуміли чим ми є одне для одного.

Господь супроводив нас через весь час реколекцій, а молитва була завжди така делікатна, вчасна і ненав’язлива.

Час проведений тут лише утвердив та підтвердив наше рішення стати подружжям.

Діалог…, а також проведення цих зустрічей у молитовному дусі.. з Божою допомогою допомогли зробити нам ще кілька кроків вперед у наших стосунках.

Віримо що ці науки дадуть нам можливість глибше усвідомлювати нашу любов, …будувати дійсно своє майбутнє подружжя благословенне Богом.

Було дуже по особливому багато позитиву, любові і спокою.

Залишити відповідь