Перейти до вмісту

Родинний виїзд київського осередку спільноти Подружні Зустрічі

Три дні злетіли як одна мить – з 24 по 26 серпня 2019 року відбувся родинний виїзд київської спільноти Подружніх зустрічей. Разом вчились розпізнавати і використовувати на добро свої темпераменти, відпочивали, молились і відновлювали внутрішні ресурси на майбутнє.

Ось кілька вражень від учасників родинного виїзду:

Ірина: “Проведений час був дуже корисним як взаємодія в подружжі, взаємодія родин між собою. Мені вдалося переключитись від хатніх обов’язків, відпочити в колі однодумців, а також плідно попрацювати. Я змогла по-іншому подивитись на шкалу темпераментів ))) і дещо, очевидно, відкрила для себе. За що дуже вдячна аніматорам, їхня праця неоціненна на благо спільноти!!! Дуже дякую за духовний супровід сестрі Єротеї, за її опіку над Ромчиком!!! Дякую всім за щирість і відкритість, за турботу і організацію нашого перебування в такому чудовому місці!!!”

Анна:Наша сім’я вперше була на таборі Подружніх зустрічей. Лишилось багато теплих вражень…від ігор, розваг, підготовки, спільної взаємодії, турботи, місця і кухні.
Це те середовище, в якому хочеться бути ще й ще. Перебування в одному Дусі, спільних цінностях, єднання в молитві. Ви не просто організовуєте захід, а даєте кожному нагоду відчути себе любленим Богом і вами зокрема.
Дякуємо за ваші підготовку, сили, час, ресурси, турботу про кожного учасника.”

Ліля: “Табір подарував мені багато радості, тепла, любові, нових вражень та відкриттів! Проведені дні наповнили мене енергією, натхненням та новими силами ;)”

Наталя:Табір був для мене справжнім свіжим подихом у моєму житті, якого я дуЖЖже потребувала! Думаю хоча б мінімально 2 рази на рік такі виїзди просто необхідні для кожної сім’ї.”

Залишити відповідь