Перейти до вмісту

Вечори для закоханих: осінній онлайн

7 грудня завершилась чергова програма Вечорів для закоханих від спільноти Подружні Зустрічі, яка тривала майже 2 місяці. В ній взяли участь 24 пари молодих людей, які зустрічаються чи готуються до шлюбу. До фінішу дійшла 21 пара – це дуже чудовий результат!

Впродовж 9 вівторків молоді люди підключались на 2 години ввечері через платформу zoom, де досвідчені подружні пари та богопосвячені особи зі спільноти Подружні зустрічі з Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Дрогобича піднімали різноманітні важливі для подружнього життя теми, а учасники мали можливість обговорити їх між собою, тим самим краще пізнаючи один одного.
Організація програми онлайн відкрила можливість для пар, які знаходяться далеко від України (учасники підключались з Польщі, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Італії та Росії) або в різних містах України, пережити 9 унікальних побачень один з одним.

Ось лише кілька відгуків, які написали учасники після завершення програми у відповідь на запитання, що було для них найціннішим у програмі Вечорів для закоханих:

  • «Цікаво почути досвід пар, що прожили разом довгий період час і переосмислили більшість ситуацій, з якими нам лише доведеться зіткнутись».
  • «Ми навчилися спілкуватися одне з одним. Стали більш відкриті у своїй потребі і більш чуйні до потреб партнера».
  • «Найбільш цінним був діалог у парах!»
  • «Дуже цінними є свідчення подружь, які крізь скільки років усе ще горять любов’ю один до одного!»
  • «Цінними були свідчення сімейних пар та наше ділення в процесі опрацювання питань».
  • «Живе свідчення, досвід, власні приклади із прожитого життя. Приємні почуття відкриття, пізнання, захоплення».
  • «Ми змогли обговорити питання, про які б і не подумали обговорити, а також питання, для яких швидше бракувало відваги».
  • «Моменти проговорювання в парі, пізнання одне одного – це дуже цінно!. Було цінно, радісно, приємно, трепетно іноді».
  • «Дивлячись на кожну з пар розумію, що можливо збудувати довготривалі та міцні стосунки в любові, для мене приємним свідченням є те, що кожна пара була відкритою та ділилась своїми приємними та неприємними прожиттями, це живе ділення мене дуже будує!»

Ведучі програми також почувались дуже окриленими, бо підготовка проваджень повернула їх у часи їхньої молодості, закоханості і дала можливість послужити нареченим в їхньому відповідальному наміренні підготуватись до шлюбу чи парам, що зустрічаються, прийняти правильне важливе рішення у житті.

Деякі ведучі Вечорів для закоханих поділились своїми почуттями після завершення програми.

Богдан і Оля Чайківські, м.Тернопіль: «Спочатку були почуття хвилювання, невпевненості – невідомі для нас молоді люди, не дуже великий досвід проведення зустрічей в zoom. Підготували свої теми про кризи та міцність в подружжі, і навіть через 30 років після шлюбу ми багато разом проговорили, пережили по-новому ситуації і зробили приємні висновки. Це ще раз підтвердило нам, що кожен захід в спільноті, в якому ми беремо активну участь і глибоко переживаємо, дає свої плоди. Маємо почуття окрилення, задоволення, радості від того, що ми своїми свідченнями і діленням робимо добрі справи для майбутніх подружніх пар, а це – майбутнє нашої церкви та держави».

Олег і Світлана Карпови, м.Івано-Франківськ: «Нас це дуже тішить і надихає. Вечори для закоханих відкрили нам нові приємні аспекти в пізнанні один одного, інших подружь, спільноти, і ми вдячні за запрошення до проекту і участь».

О.Віталій Лесняк, м.Дрогобич Львівської області: «Праця з молоддю і для молоді завжди надихає! Приємно бачити, коли молоді люди в Україні шукають можливості якнайкраще пізнати себе і свою наречену чи нареченого ще до одруження. Це свідчить, що ми, як народ, стаємо зрілішими, ми відповідально ставимося до створення сім’ї. Долучитися до такої справи приносить якнайбільше задоволення. Сподіваюся, що це лише добрий початок».

Доброї долі та щастя у шлюбі вам, наші дорогі учасники!
Сердечний уклін вам за ваше служіння, наші дорогі ведучі!

Залишити відповідь