Перейти до вмісту

Вітаємо випускників чергової дистанційної програми Вечори для закоханих!

З 9 січня до 5 березня 2024 пройшла дистанційна програма Вечори для закоханих за методикою спільноти Подружні Зустрічі. Це спеціальна програма, яка вже багато років існує в нашій спільноті для пар, які зустрічаються або готуються до шлюбу. Метою програми є дати можливість парам краще пізнати один одного, бути готовим прийняти відповідальне рішення і приготуватись разом до щасливого майбутнього подружньогоо життя: вміти берегти любов, вести діалог не ранячи один одного, ефективно разом долати виклики, з якими зустрічаються люди в подружжі…

Всю програму пройшли 29 пар з різних куточків України (Київщини, Львівщини, Тернопільщини, Франківщини, Дніпропетровщини, Волині), а також з-за кордону: Франції, Німеччини, Польщі та навіть Канади. Вітаємо сердечно наших випускників!

В своїх відгуках учасники ділились почуттями, які вони переживали впродовж програми, і це були відповідальність перед Богом, натхнення, позитивність, задоволення, радість, спокій, комфорт, цікавість, цінність, приємність, щирість, довіра, розуміння, радість, щастя.

  • «Найприємніші почуття вдячності за можливість обговорювати теми зі своєю половинкою:)»
  • «Мені було цікаво, я з радістю чекала наших вечорів, адже це був особливий час, який ми з хлопцем присвячували тільки одне одному. Також я відчувала моментами смуток через те, що в окремих питаннях ми не сходилися, але разом з цим і приходило розуміння, що ще треба більше обговорити і над чим в собі працювати».

Також учасники ділились тим, що для них було найбільш цінним в програмі Вечорів. І нам дуже приємно, що учасники відзначили, що цінували досвід подружніх пар, яким вони ділились, духовний супровід кожного вечора, але найбільш цінною була можливість обговорювати всі важливі питання в своїх парах!

  • «Найбільше цінували можливість поговорити, та дуже добре підібрані запитання, що налаштовують на діалог. Під можливістю поговорити ми маємо тут на увазі мати дві години для нас, без шуму та руху міста, в відносній тиші та спокої, з можливістю почути досвід інших, порівняти його з нашим, навчитися чогось, та обговорити певні аспекти нашого, надіємося в швидкому часі спільного життя».
  • «Найціннішим у програмі було те, що ведучі щиро ділилися своїми розповідями із власного життя, власним досвідом. А також підтримка зі сторони духовних осіб кожної зустрічі».
  • «Перш за все я була приємно вражена відкритістю пар. Здається ви дуже сильні, якщо говорите про свої проблеми і вчите нас на своїх власних прикладах, це надихає! Загалом ціную створену організаторами турботливу і люблячу атмосферу на зустрічах, в ваших повідомленнях – з привітністю або посмішкою».
  • «Ведучі вклали в ці вечори свою душу, а це і є найцінніше!».

Ведучими цієї програми Вечорів були шість подружніх пар Київського осередку, троє священників з Києва та Дрогобича та чотири сестри СНДМ з Києва, Львова та Одеси – дякуємо вам сердечно, дорогі аніматори, за всі ваші старання!

Один з учасників написав: «Як на мене такі програми повинні викладатися не лише для пар, які планують вступити в подружнє життя, а для молоді, починаючи з 18 річного віку».

Діалог потрібен усім. Бо там, де є Любов і Діалог, там є Бог.