Перейти до вмісту

Виїзна подружня зустріч з родинами у Вишгороді

21 червня спільнота Подружні зустрічі організувала родинну мандрівку до Вишгорода. Місцем для заключної в сезоні подружньої зустрічі було обрано Собор Вишгородської Богородиці, де учасників нашої спільноти разом з дітьми дуже радо вітав о.Тарас Валах разом зі своїми парафіянами.

Програма почалась з Літургії, на якій о.Тарас сказав дуже важливі для кожного подружжя слова та побажав усім нашим подружжям усіх плодів Святого Духа, а, насамперед, Любові, задля збереження якої і існує наша спільнота.

Після Служби Божої відбулась посвята та прийняття в спільноту нових аніматорів Олексія та Лілі Зозуленків, а також с.Миколаї Турянської ССНДМ. Цей момент є завжди зворушливим і для існуючих аніматорів, які мають змогу відновити в своєму серці слова обіцянки аніматора, але також і для всіх учасників, бо є свідченням того, що спільнота росте та розвивається.

Після спільного фото, учасники зустрічі розділились: дорослі подружні пари взяли участь в подружній зустрічі, на якій дуже важливу тему «Про труднощі в діалозі» підняли Іван та Іванна Гошовські разом зі с.Меланією Сидорик ССНДМ. А дозвілля дітей організували чудові селезіянські аніматори Оля, Поліна і Женя – діти потім довго не хотіли їх відпускати!

Програма завершилась родинним пікніком біля собору серед чудової природи і з чудовими людьми. Напевно тому, що ця подружня зустріч була першою зустріччю наживо з часів початку пандемії в Україні, але учасники не могли наговоритись один з одним. Господиньки частували друзів різноманітними смаколиками, а подружні пари вели між собою задушевні розмови в маленьких групках.

Недаремно однією з улюблених пісень в спільноті є пісня «Там, де є любов і діалог, там є Бог». В цей день в нашій спільноті панували Любов, Діалог, і ми відчували теплу батьківську Божу присутність серед нас. Щасливого радісного усім літа і до зустрічі у вересні!

Залишити відповідь