Перейти до вмісту

У Зарваниці пройшов Всеукраїнський з’їзд аніматорів та духівників спільноти Подружні зустрічі

21-23 травня 2021 рБ у Зарваниці пройшов Всеукраїнський з’їзд аніматорів та духівників спільноти Подружні зустрічі УГКЦ, на якому зібралось 90 учасників з усіх осередків: Києва, Львова, Тернополя, Івано-Франківська та Чорткова. В програмі заходу була потужна реколекційна частина, де, окрім аніматорів, дуже сильну науку нам дав Владика Теодор Мартинюк. У нас була насичена молитовна частина з благословенням від Митрополита та Владик, 3 Святі Літургії, Молебен до Зарваницької Богородиці. У нас було неймовірне суботнє кафе з дуже різними і талановитими представленнями від осередків 🙂

І у нас мирно та конструктивно пройшли вибори, на яких було обрано національне правління на наступні 4 роки: Чайківські Богдан і Оля (Тернопіль), Свистуни Андрій і Марта (Київ), Гузьо Дмитро і Наталя (І-Франківськ), Карпови Олег і Світлана (І-Франківськ).

Серце переповнюють почуття великої радості і наповнення, приналежності до спільноти, вдячності. Вражень вистачить ще надовго.

Духовна частина була дуже урочиста і наповнена вітаннями Митрополита Василя (Семенюка), Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, науками і присутністю Владик Дмитра (Григорака), єпископа Бучацького УГКЦ, Теодора (Мартинюка), єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського УГКЦ, духовним супроводом наших дорогих отців та Сестер Служебниць НДМ.

Київ. Самобутньо! Досвід, вміння, знання і навики. Пророблено величезну працю, представлено  нові форми діяльності спільноти і посібник. Запам’ятались слова однієї пари учасників:

  • Ми хочемо жити так, щоб дивлячись на нас інші хотіли бути подружжям і створювати сім’ю.
  • Ми хочемо бути  такими аніматорами, щоб інші, дивлячись на нас, хотіли ставати аніматорами.
  • Ми хочемо бути такими членами правління, щоб інші, дивлячись на нас, теж хотіли працювати у правлінні.

Львів. Креативно! Дуже приємні враження від нових аніматорів Ростика та Наталі Мединських, заступників лідерів, які чудово  представили  на початку з’їзду своє провадження: “В діалозі з тобою”.

Івано- Франківськ. Потужно! Респект лідерам. Багато кандидатів, чудова командна робота, згуртована спільнота і обрання до Національного правління двох подружніх пар з осередку (половина правління).

Чортків. Гарно! Потішили нас діточками, заквітчали наш з’їзд, привезли кандидатів в аніматори, організували представлення і усвідомили, що вся відповідальність за їхній осередок на їхніх плечах.

Тернопіль. Сильно! Велика потужна згуртована команда, багато праці і відповідальності, організація побуту, затишку, комфорту, атмосфери – на плечах аніматорів тернопільського осередку були всі організаційні питання, і організація була бездоганною!

Представлення осередків: враження таке, що всі осередки перейшли на якісно новий і вищий рівень. Так виглядає, що після духовної частини  представлення це чи не найважливіша частина з’їзду. Чого вартує тільки постановка кафе-піцерії франківчан, де “годують” принципами діалогу з фантастичною реконструкцією справжньої піцерії, пічки, вогню, власне піци. Або постановка львів’ян “Тілько ві Львові” з глибоким контекстом цінності подружжя. “Ой чий то zoom завис і не включається…”- дуже потішні переспіви Київського осередку про онлайн працю в zoom. Веселі коломийки про спільноту в Чорткові. Та незрівнянна чарівна ведуча  Катя Осадча у фантастичному виконанні Олі Вояк про світське життя тернополян.

Дякуємо Богу за дар нашої спільноти! Дякуємо усім осередкам!!! Продовжуємо наше служіння разом!

Матеріал підготували Софія Гусак (Тернопіль), Марта Свистун (Київ).

Фотографії Володимир Опир (Чортків).

Залишити відповідь