Перейти до вмісту

З’їзд лідерів спільноти Подружні зустрічі УГКЦ

4-6 жовтня 2019 р.Б. в Маріїнському духовному центрі Зарваниця пройшов черговий з’їзд лідерів спільноти Подружні зустрічі УГКЦ. Цей захід – це формаційна зустріч лідерів з метою обміну досвідом, розширення знань, збагачення духовними науками для поглиблення діалогу в подружжі та в спільноті. До Зарваниці приїхали 12 подружніх пар (лідерів центрів, членів національного правління) та 9 духовних осіб з усіх осередків (Івано-Франківськ, Київ, Львів, Тернопіль, Чортків).

Теми, які піднімали учасники з’їзду:

  • Роль лідерів у стосунках між аніматорами: подружжжями, священниками та богопосвяченими особами
  • Світло і тіні аніматорського життя
  • Риси особистості і завдання лідерів
  • Турбота про служіння в спільноті
  • Розправити крила.

Не всі теми викликали лише приємні почуття. Скажімо, обговорення фінансових питань викликало дуже жваву дискусію між учасниками… І лише завдяки принципам діалогу, які діють у нашій спільноті: більше слухати, ніж говорити… більше ділитись, а не сперечатись… більше розуміти, а не оцінювати… і головне, прощати… – ми змогли спокійно обговорити усі гострі питання.
Надзвичайно почесною для всіх учасників була підтримка заходу Владикою Теодором (Мартинюком), єпископом-помічником Тернопільсько-Зборівської архиєрпархії. Владика провів з нами цілий суботній день і також поділився з нами своїм мудрим духовним словом.

Лідер – це не той, хто керує, а той хто служить. І найкращим прикладом лідерського служіння для всіх християн був Ісус Христос.

Наш з’їзд завершувався мотивуючою зустріччю на тему «Розправити крила». «Людина нібито не літає… А крила має. А крила має!» (Ліна Костенко) І до душі дуже припали слова с.Йосафати (Кудли) СНДМ про те, що у кожного з нас є 2 крила – це 2 заповіді любові. І якщо жити ними і служити згідно них, тоді ми будемо дуже щасливими людьми!

Ось кілька відгуків учасників з’їзду:

Ми щасливо повернулись додому! Почуваємось дуже окриленими і збагаченими!

Почуття наснаги до праці і вдячності переповнюють наші серця, ділитися якими будемо з нашим осередком. Доповнюючи “перлинки”, щоб не забути, ще хочеться додати слова Владики Теодора: “Подружні зустрічі – це вогник надії”, “Повнота ніколи не є в однині”, “Бог дарує єдність і повноту”. Тож всім дякуємо за єдність і повноту в нашій спільноті, любимо, обіймаємо, цілуємо.

Ми повернулись радісні і окрилені додому. Привезли в осередок багато приємних почуттів, а ще посмішок, теплих обіймів, душевних розмов. Дякуємо усім! Це було душевно і будуюче.

Від усього серця хочемо подякувати організаторам – за організацію, духовним особам – за духовну опіку, лідерам – за приклад лідерства, аніматорам – за анімації і Богородиці за те, що зібрала нас під своїм омофором. Дякуємо Богу за все! До нових зустрічей!

Дякуємо Богу і кожному з вас за вашу присутність, свідчення, допомогу, розуміння, підтримку… З цілим багажем почуттів ми роз’їхались по осередках . Маємо усі натхнення до праці, відчуття єдності і спільноти. Нехай всі наші випробування будуть тим «перегноєм», який дає найкращий врожай. Нехай усе те, що ми почули в Зарваниці, буде натхненням до жертовного служіння у спільноті і свідченням для аніматорів і інших людей. Щоб наші «перші скрипки» зазвучали якнайкраще. Нехай Господь благословить усіх нас!

Залишити відповідь