Перейти до вмісту

Родинний табір спільноти Подружні зустрічі в Гошеві

Шляхетно якось так, при тому й посполито,

Мов яблуко, котре скотилося в траву,

Минав останній день іще одного літа,

І кликав осінь хтось на перше рандеву

                                               Богдан Томенчук

… Серця ще в спогадах із літом бути хочуть …

Коли минає літо, ховаючись в плетеному кошику, зігріває тепло встановлених щирих стосунків, шматочками торкаючись нашої душі.

Так багато часу минуло і так недавно це було. Та всі учасники з почуттям натхнення поверталися додому. Адже стільки вражень від отриманих дарунків.

Кришталеве джерело Божої любові в монастирі згромадження сестер Пресвятої родини і лагідний дотик промінчиків світла, які ми відчували, коли освітлювались найпотаємніші куточки нас в сопричасті на Божественній літургії. Супровід богопосвяченими особами: о.Павлом та о.Романом ЧСВВ, с.Йосафатою ЗССНДМ, дарували нам впевненість і підтримку. Спільна молитва на 75 роковини успіння с.Терези (Теклі Юзефів), засновниці згромадження сестер Пресвятої родини. Все це зворушливо і невипадково.  Сестра Тереза своїм життям творила опіку для родин – родини, разом зі священиками та сестрами-монахинями вшанували її пам’ять. На весь час табору, ми стали однією духовно близькою родиною з різних куточків Київщини і Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Так важливо бути одне для одного підтримкою. Пережиття опіки, турботи і благодаті відчула кожна родина.

Місце проведення та організація табору, взаємодопомога і розуміння, погода та товариство батьків, дітей, священників, аніматорів та сестер-монахинь творило мир і гармонію між учасниками.

Сьогодні епоха відносин. І саме тут, з прийнятним для всіх таборовим розпорядком і правилами, насиченими подіями і вільним часом, цікавими зустрічами та відкритим спілкуванням, спільною молитвою та трапезою зародилась і швидко встановилась атмосфера дружби і довіри.

З кожним днем табору ми наповнювались, задовольняючи наші потреби і очікування. Отримували і проживали нові враження і відчуття. Спільна творча праця, спортивні змагання, ранкова руханка, збирання яблук в монастирському саду, екскурсії, купання в гірських річках і насолода краєвидами Карпат додавали нам сили духу, здоров’я, нових вражень та усмішок.

Контрасти смаків на овечій фермі на дегустації сиру далеко в горах. Духмяний мед і запашний чай із трав, екобудиночки і французькі вівці, щира гостинність і християнський підхід до ведення бізнесу приправлені бойківським колоритом. Це розширило наш кругозір про можливості розвитку підприємництва в Україні. А далі – злива і кортеж машин, сонце і фотосесія на водоспаді Дзюркач. Надзвичайний драйв і кураж – життя цікаве.

Симфонічний передзвін карильйону на Ясній горі, спів спільноти та сміх сріблястих дзвоників таборової дітвори творили винятковий музичний супровід.

Гарною приємністю стали приїзд членів міжнародного правління Віри та Зенека Кузимків, які ділились досвідом, та аніматорів Івано-Франківського осередку в жовтих «подружніх» маєчках, які підтримали родинний вечір талантів. Де сім’ї з дітками мали шанс повніше і яскравіше розкрити свої таланти, і представити свою родину як сильну команду з власною родзинкою. А у винагороду отримати визнання родини і з емоційним піднесенням пройтися разом по червоній доріжці святкової сцени. Не кожному в житті це випадає та в таборі це стало реалізованим досягненням.

Родинні прогулянки та час на двох, проповіді та духовні розмови, нові знайомства та незаангажоване спілкування, цікаве кіно та щирі свідчення. Все це глибоко проникло в душі маленьких і підлітків, батьків і аніматорів, учасників і організаторів, гостей і господарів, зодягнувши нас в ЛЮБОВ.

 Свідчення учасників табору заторкнули кожного:

«В подружжі відчуваємо Божу любов – тим більше отримуємо, чим більше віддаємо».

«Цінувати кожну хвилину бути разом, поспілкуватися в родині».

«Наш перший табір. Знаю, як складно організовувати та все як по нотах зіграно. Дякую за зустрічі, багато інформації, щось для мене, щось для дружини. Надіюсь не остання подорож, дуже вірю і буду чекати наступних зустрічей».

«З почуттям вдячності Богові. Кожен з вас для мене – це маленька особлива частинка Ісуса. Їду з молитвою».

Спільна організація події «Ватра» – долучилися всі! Було тепло, смачно, яскраво, креативно і спільнотово по родинному. «Небо повне зірок» – величне, безкрає і всипане миготливим світлом наших молитов. Життя красиве, коли кольорове, а значить вдалося. Отримуємо  даючи.  Дякувати Богу.

… Серця ще в спогадах із літом бути хочуть …отримаєте приєднавшись…

Залишити відповідь