Перейти до вмісту

Зустріч лідерів спільноти Подружні зустрічі УГКЦ в Більшівцях

1-2 квітня 2023 року в Більшівцях на Франківщині відбулось розиширене засідання національного правління за участю лідерів та членів правління усіх осередків Подружні Зустрічі УГКЦ, 15 подружніх пар та 4 аніматорів-духовних осіб.

Це перша зустріч в такому форматі, перша стаціонарна зустріч правління від початку війни, вперше в Більшівцях – у відомому паломницькому місці – в Санктуарії Матері Божої Цариці миру. Місце, в якому наш івано-франківський осередок проводить час від часу свої реколекції для подружжя.

Програма складалась з 4-х зустрічей, побудованих на темі 4-х стовпів, кожну зустріч проводили по дві подружні пари та духовна особа. 4 стовпи спільноти чи 4 її основи – це Духовність-Харизма-Місія, Організація, Програми та Спільнота. Для більшості ведучих пар це було першим грунтовним знайомством з темою 4х стовпів. І найбільш радісним був результат, коли всі вони поділились тим, що тепер добре цю тему зрозуміли та в ній розібрались. По кожному зі стовпів було обговорення в групах, в результаті склався список тих задач, які варто опрацювати правлінням та лідерам усіх осередків найближчим часом.

Ми розпочинали та завершували нашу зустріч з Літургії. В своїй молитві ми просили Богородицю Царицю миру про мир в Україні, мир в наших подружжях, мир в наших серцях.

Вражень та ділень було дуже багато, всі вони старанно занотовані нашими ведучими. Ось лише кілька з них:

  • «Нарешті дійшло!»
  • «Спільнота відкриває в нас непритаманні для нас речі. Ми робимо те, чого б навіть не подумали, що можемо це робити».
  • «Розуміння Духовності-Харизми-Місії потребує часу, розуміння приходить з часом».
  • «Щоб люди, дивлячись на нас, бачили не ідеальне подружжя, а бачили, як ми працюємо над собою, нашими
    стосунками».
  • «Ми можемо поділитись з іншими лише тим, чим наповнені самі».
  • «Бог – найбільший організатор. І Він хоче, щоб кожен захід, який ми організовуємо, був наповнений Його
    присутністю».

Зустріч в Більшівцях була теплою, насиченою, принесла усім учасниками багато приємних почуттів. Подія минула – а почуття живуть…