Перейти до вмісту

Вечори для закоханих 14 березня – 23 травня 2023

23 травня завершились чергові Вечори для закоханих – 9 вечорів для пар, які зустрічаються чи готуються до вступу в шлюб. Програма проводиться за унікальною методикою спільноти Подружні Зустрічі, кожна зустріч програми зачіпає найважливіші теми взаємовідносин у парі.

Ведучими Вечорів для закоханих були аніматори спільноти Подружні Зустрічі  – подружні пари, священики та богопосвячені особи з київського, львіського, тернопільського, івано-франківського осередків, з Одеси та Дрогобича.

Онлайн формат через zoom-підключення дав можливість долучитися до участі закоханим з різних куточків України: Тернопільщини, Львівщини, Волині, Івано-Франківщини, Сумщини, Одещини, Києва.

Серед учасників були пари, де хлопці в лавах ЗСУ захищають нашу країну! Захоплюємось їх мужністю і безмежно вдячні за нашу безпеку!

Цього разу у Вечорах для закоханих взяла участь 31 пара. Учасники під час проходження програми отримали можливість ближче пізнати одне одного, задати питання, які раніше не наважувались озвучити, і одержати на них відповідь. Також учасники отримали посвідку для взяття шлюбу.

Ось декілька відгуків учасників, якими вони поділилися після завершення  програми:

  • «Дуже вдячні за можливість обговорити різні цікаві питання, які допомогли розкритись та виявити почуття і погляди один одного. Обговорюючи деякі теми, ділячись почуттями та поглядами, переповнювало почуття щастя».
  • «Дізналися багато важливої інформації, яка приносила приємні емоції та почуття».
  • «Важливим був час, проведений разом з другою половинкою, в обговоренні  наших стосунків і планів».
  • «Найбільш цінним для мене було пізнання одне одного впродовж програми…».
  • «Я навіть радію, що через обставини мого хлопця, який зараз на фронті, ми з вами познайомилися. Також велика подяка Богові – це як маленьке і справжнє чудо. Через Його благословення і наші зусилля ми змогли бути разом на кожній з 9 зустрічей».
  • «Програма чудова, цікава, захоплива. З нетерпінням чекали кожної зустрічі, щоби наблизитися до пізнання Бога щодо подружжя і одне до одного. Усе чітко, зрозуміло та структуровано. Ваш курс – це теорія, практика і взаємне пізнання. Обов’язково рекомендуватиму друзям».

Дякуємо нашим закоханим за участь у програмі вечорів і бажаємо доброї та щасливої долі у вільній та мирній Україні!

Сердечно вдячні і нашим ведучим за приділений час, працю і служіння!