Перейти до вмісту

Львівський осередок провів Вечори для закоханих

Завершився цикл «Вечорів для закоханих» з програми передподружньої підготовки Спільноти «Подружні Зустрічі». Реколекції проводили  4 пари аніматорів львівського осередку «Подружні зустрічі» також отець Ігор Гарась – духівник Львівського осередку, сестри – служебниці чину СНДМ с. Анастасія та с. Меланія. Ми вдячні за надану можливість на проведення таких вечорів отцям Салезіянам і зокрема пароху церкви Покрови Пресвятої Богородиці о. Івану.

Вечори проводились у катехитичних класах церкви. Специфіка цьогорічних вечорів полягала в тому, що перша половина зустрічей відбувалась у звичному режимі, однак з настанням карантину ми змушені були перейти на онлайн зустрічі, з допомогою програми Zoom . Це звичайно вимагало деяких змін від ведучих аніматорів і дотримання додаткових правил, для проведення такого формату закритих реколекцій, але це відкрило для нас нові можливості. До нас змогли повернутись навіть ті учасники, які під час проведення вечорів  в катехитичному класі повідомили, що не зможуть приймати участь  з відлученням у довготермінову поїздку одного з учасників   пари. Це надало нашим онлайн зустрічам  переваги, всі знову змогли бути присутніми на наших вечорах.

Молоді пари, які готувалися до шлюбу, ділилися на заключній зустрічі, що наші  зустрічі в прямому відкритому контакті були більш наповнені, відчувалась певна душевна атмосфера, теоретичні завдання підкріпленні життєвими свідченнями аніматорів краще засвоювались і обговорювались, що  давало глибоке розуміння життя  у подружжі.

Наша завершальна зустріч відбулась у храмі. Дякувати Богу   число наших учасників дозволило нам не порушуючи карантинний режим ,  відбути Святу Літургію і провести останню зустріч з назвою «Літургія Таїнства шлюбу» . По закінченні реколекцій всім учасникам були вручені сертифікати потверджені   комісією  УГКЦ у справах сім`ї.

Хочемо сказати що ми вдячні Господу Богу за те що був разом з нами на цих вечорах для закоханих і ми отримали вдячні плоди Його опіки. Наведемо деякі відгуки:

Завдяки Вам ми змогли торкнутись не лише важливих тем, але і глибоких та емоційних. Пізнаючи себе ми змогли пізнати одне одного. Навчились слухати і що важливо чути та розуміти одне одного. Велике Вам спасибі за вашу працю, щирість та діалог.

Щиро дякуємо за відкриті, щирі та веселі реколекції. Це надихає нас постійно розвиватись у спільних справах. Бажаємо Вам завжди знаходити час та можливість для таких потребуючих людей як ми.

Залишити відповідь