Перейти до вмісту

Реколекції для подружжя 9-11 квітня 2021 у Києві та Львові

В черговий раз засвідчуємо любов Бога до нас, кожного подружжя зокрема.

Складаємо подяку Творцеві за благословенні дні, за Його опіку і турботу під час проведення реколекцій для подружніх пар, які відбулися 9-11 квітня у Брюховичах (Львівська обл.) та у м.Обухів (Київська обл.)

Так, подружні зустрічі наживо тепер стали розкішшю. Реколекції зараз вже не є такими багаточисленними, як раніше, ми намагаємось проводити їх в максимально безпечних умовах. Проте це саме той захід для подружжя, який неможливо повторити онлайн, і саме той захід, який є надзвичайно потрібним і корисним для кожного подружжя – без перебільшення, кожного подружжя.

Зворушливі свідчення учасників на заключних зустрічах і на Львівщині, і на Київщині викликали у наших серцях приємні почуття радості, щастя та вдячності Богові за Його благодать, яка допомагає пізнавати цінність і значущість Дару діалогу:

  • «Дуже зворушена, вдалося відновити свої почуття за короткий термін. Була нагода відкрити скриню почуттів, про які давно замовчувалося і не говорилося…»
  • «Атмосфера ніжності, лагідності, любові на реколекціях… Почуття вдячності, захоплення, щастя, радості. Відчувалася присутність Бога, що дає велику надію нам…»
  • ” Програма продумана до деталей, що дало можливість сконцентруватися і працювати. Ми відкрили для себе, що будучи завжди поруч, ми насправді були далеко один від одного… Треба знаходити час тільки на нас двох…»
  • Радіємо разом з нашими учасниками. Нехай все, що ми робимо, буде на славу Божу!

Ростислав та Наталя Мединські, м.Львів

Андрій та Марта Свистун, м.Київ

Залишити відповідь