Перейти до вмісту

Вечори для закоханих 2 березня – 25 квітня 2021

Вечори для закоханих завершились у Квітну неділю, яка символічно присвячена молоді. Програма відображає процес підготовки до Таїнства Подружжя та організована аніматорами, подружніми парами спільноти Подружні зустрічі, за духовної підтримки Сестер Служебниць з Києва та о.Володимира Мальчина з Вишневого.
Впродовж дев’яти тижнів 17 пар молодих людей з різних міст України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Одеса, Херсон) приєднувалися онлайн через ZOOM. Програма вечорів для закоханих унікальна тим, що вона відбувається в дусі діалогу – харизми спільноти Подружні зустрічі. Ведучі вечорів з радістю та посвятою ділилися власним досвідом важливих тем для майбутнього подружжя. Пари, які зустрічаються чи вже готуються до шлюбу, мали можливість обговорити всі важливі питання для майбутнього життя у подружжі.
Ось лише деякі відгуки учасників програми:

«Ще досі під враженнями, адже ці 9 вечорів стали для мене особливою можливістю більшого розвитку та порозуміння з моїм майбутнім нареченим. Позитивним досвідом став, звісно, діалог в парах. Це особливо зблизило нас і допомогло пізнати наші погляди щодо тих, чи інших питань та проблем. І тепер кожне непорозуміння намагаємось вирішити за 4-ма принципами діалогу!)»

«Ці зустрічі дали мені і моїй половинці більш глибоко зрозуміти, що насправді є правильні, здорові відносини і як їх потрібно будувати, ми зрозуміли, на що слід звернути увагу нам, аби досягати щастя і гармонії у подружжі».

«Приємно було слухати зразкові християнські пари і черпати від них досвід для майбутньої своєї сім‘ї. Дуже-дуже крутезно, що багато речей проговорив з дівчиною»…

«Найбільше почуття радості, що мала змогу бути присутньою на цих зустрічах. Мені дуже сподобалось те, що нам розказували аніматори про свій досвід, як мало би бути у відносинах. Це дуже цінно, бо не всі батьки можуть розказати своїм дітям позитивний досвід і навчити цьому. Маю надію, що в майбутньому я буду не такою прикрою дружиною, а мудрішою, дякуючи ВАМ!)))»

«Насправді багато тем ми уже обговорювали з хлопцем і до цього, але ці зустрічі розширили наш світогляд, відкрили для нас нові питання для обговорень та осмислення. Ми отримали значно більший досвід у спілкуванні та відкритості думок».

«Було неймовірно цікаво, з нетерпінням чекала наступної й наступної зустрічі. Раділа, що мали можливість більше дізнатись один про одного та обговорити різні теми, проговорити моменти деякі та краще порозумітись.
Ми навчились спілкуватись в парі, обговорювати наші проблеми і теми, які нас хвилюють»…

«Під час програми у мене виникали почуття радості та натхнення, а також переусвідомив, що шлюб – це дуже відповідально. Здобув багато нових знань, які стосуються подружнього життя».

«Дуже важливим є діалог, а також прощення”.

Сестра Христофора (Буштин) СНДМ, м.Київ

 

Залишити відповідь